תיקון מעקף קיבה

/

תיקוני חזרה לבייפס

ניתן לומר באופן כללי כי ניתוחי בייפס הם ניתוחים חזקים בדרך כלל ולכן מעט מאוד מהחולים דורשים תיקונים. אם החולה אינו עוקב אחר כללי התזונה וצובר כמויות מזון מורגשות, עלול להתפתח תהליך הרחבה בקירור המעי ובמעבר המעים-סטומאך של הבייפס. במקרה כזה, יש אפשרות לנסות להקטין את הקירור בדרכים אנדוסקופיות, או שלקחת חוזרת נעשית. בנוסף להקטנת הקירור, ישנה אפשרות להפעיל לחץ על האיברים על ידי העברת האיזור המחוייב לתהליך התפיסה של הבייפס למטה קצת יותר.

האם ניתוחי תיקון מסוכנים? מהם הסיכונים?

הבעיה המרכזית בניתוחי תיקון היא שישנם הקשרים אנטומיים ושינויים גדולים במרפק הבטן שנוצרו כתוצאה מהניתוח הראשוני. לכן, חייבת ניתוחי תיקון להתבצע על ידי רופאים לפרוסדורה בריאטרית / לפרוסדורה לפרוסדורה מקצועיים ביותר. הרקמות שעברו ניתוח אינן חוזרות להיות כמו המקוריות. לעתים קרובות קיימות עובשות בקירות, אי ספיקת תזונה והזיקות הם רק חלק מהסיכונים שמתרבים. ברור שכל רופא שעדיין לא השלים את תהליך הלמידה שלו בכירורגיה בריאטרית, כלומר, שעשה ממוצע של 100 ניתוחים מכל סוג יתמודד בתיקונים ללא שיתוף פעולה עם רופא מנוסה, ייהירות בהחלט יהיה טוב לא לקחת את עצמו על מנת לבצע ניתוח תיקון.

לעיתים נחשבות פעולות הסרת הטביעה לפשוטות ופושרות, אך בפועל הן יכולות להכיל קושי לא צפוי. במיוחד במקרים של פציעה מופתעת למערכת העקומה או שניות השולטות בתפקוד המעי. לאנשי המקצוע שנאלצים לטפל בחולים שעברו ניתוחים קודמים צריכה ידע בצורך להתמודד עם אתגרים מרובים ומורכבים. עם זאת, ניתן לבצע פעולות תיקון על ידי רופאים מנוסים בתוך פרק זמן יחסית קצר, שלשת ימי הנפישה בבית חולים בעקבות הניתוח הראשון, כלומר.

לקראת הניתוח עליך להיות מוכן לתקופת התכנון הנדרשת. גם אם אין המון מחקרים על הניתוחים הפליאטיביים, אפשר להניח שאותם סכמות שהוחתמו לפני ניתוח השמנה הינן רלוונטיות גם לניתוחי התיקון. בראש הדירוג של הקריאות צריכים לעמוד בדיקות מקיפות של המחלות הבסיסיות הגורמות להקידמה במשקל. חשוב להתבצע דיאגנוזה רפואית מלאה, היוועדויות נדרשות, בדיקות ביוכימיות, תולדות פסיכוסוציאליות ובדיקה פיזית צריכים להיות חלק מהכתפור הזה. הבדיקות הללו חשובות גם לאיתור הסיכונים הכירורגיים ולהערכת עמידות הניתוח.

לפני הניתוח, עליך לקבל את כל הקשור לניתוח הקודם. במקרים של שנים הרבה עברו מאז הניתוח הראשון ואין מערכת רשומות נכונה במרכזים הרפואיים, זה יכול להיות קשה.

לאחר מכן, חייבת הדיאטנית לבדוק את החולה ולטפל בהכנות לניתוח. תפקידה הוא חשוב מאוד. חשוב לחקור את פעולות האכילה של החולה ואת הסימנים של התראה צריכים להיות מחקרים מפורטים. לדוגמה, אם החולה פיתח רגישות גרועה של מזון שהיא מוגדרת כהתאמה לא טובה, וזה הוא תוצאה של בעיות אנטומיות הגרומות על ידי הניתוח הראשון, אז לאחר התיקון יש לתכנן איך להתמודד עם זה, והחולה צריך להיות שולח ללימוד שוב בנושא זה, וכן יותר חשוב. חובה לבדוק את החולה מבחינה נפשית לפני הניתוח, להוריד תוספות ומינרלים ולהבין איך לקחת אותם לאחר הניתוח.

בסופו של דבר, עליך לבצע בדיקה סופית של האנטומיה העדכנית באמצעות בדיקה אנדוסקופית ואפילו במידה שזה ניתן לביצוע, על ידי הרופא הבריאטרי שיעשה את הניתוח. ניתוחי תיקון ניתנים להצלחה לטווח ארוך במיוחד כאשר נעשתה דיאטה קשה והכנה לניתוח לאחר התיקון.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir