שאיבת שומן לעומת ניתוחי ירידה במשקל בג’ורג’יה (בטומי-טביליסי): כל הבדלים

/

איזה החלטה טובה יותר עבורי: ליפוסוקשן או ניתוח להפסקת משקל?

אחת מהשאלות הנפוצות שאליהן נתקלים פקוחים שלנו היא אם עליהם לבצע ליפוסוקשן או ניתוח להפסקת משקל. אז הנה אנו, מוכנים לענות על הנושא בצורה ישירה וברורה. לפני שתקבלו החלטה, חשוב להשגת פרטים בסיסיים לגבי הפרוצדורות. לפני שנقار compareאבים את שני הטיפולים, בואו נלמד עוד קצת על ליפוסוקשן וניתוח להפסקת משקל.

מהו ליפוסוקשן ואיך זה עובד?

ליפוסוקשן הוא ניתוח רפואי המסיר שומן בלתי רצוי ממגוון אזורים של הגוף. השימוש הנפוץ ביותר בליפוסוקשן הוא על הבטן, הישבן, הזרועות, הירך והסנטר, וגם באזורים אחרים של הגוף שבהם מתקבצת שומן.

ליפוסוקשן הוא טיפול מצוין לשומן עקבי שאינו נעלם לכם למרות התרגילים או ניסיונות להפסיק משקל. החדשות הטובות הן שיתרונות הליפוסוקשן הם קבעים כל עוד אתם שומרים על משקל וסגנון חיים בריא.

מהו ניתוח להפסקת משקל ואיך זה עובד?

המטרה של ניתוח להפסקת משקל, ידוע גם בשם ניתוח בריאטרי, היא לאבד כמות גדולה של משקל. ניתוח להפסקת משקל נחשב כאשר מדד BMI של החולה נשמר מעל 35 למרות דיאטות ואימונים רבים. גם אם יש תרומות משמעותיות כמו סוכרת, יתכנו ניתוחים עבור אנשים עם BMI בין 30 ל-35. התקפות אינסולין וסוכרת מודרכת מסוג 2, דחפנות דם, מחלות לב, הפריצות מסת נתיבי חול, גות ואפניה שינית הם כמה מהמחלות שיכולות להרוויח מניתוח בריאטרי.

מהו המטרה של ליפוסוקשן נגד ניתוחי הפסקת משקל?

ליפוסוקשן משמש לשפר את הצורה הגופנית. ליפוסוקשן יכול לעזור לך להשיג את הצורה הגופנית האידיאלית שלך. אם יש לך BMI פחות מ-30 ואתה במשקל היעד שלך זמן רב, ליפוסוקשן הוא הטיפול המושלם בשבילך. אולם, אם המטרה העיקרית שלך היא להפסיק משקל, ליפוסוקשן אינו האפשרות הטובה ביותר. אם אין לך מודד BMI, תוכל לחשב אותו במהירות בדפים של מחשבונים ל-BMI.

אם יש לך בעיה לאבד משקל, ניתוח להפסקת משקל עשוי להיות אופציה טובה עבורך. בואו נדבר על ניתוח בריאטרי קצת יותר!

ביטויים כמו “Gastric bypass” ו-“sleeve gastrectomy”, שנקראים גם ניתוחי “gastric sleeve”, הם שני סוגים של ניתוח להפסקת משקל. טכניקה פחות תקיפה במינימליזם ניתן למצוא בגאורגיה כדי לבצע ניתוחי הפסקת משקל.

מומלץ לקולע המטופלים לעקוב אחר דיאטת חלבון גבוה ופחות פחות פחות מתחממת לאוורר שבועיים לפני הניתוח על ידי רופאי הפרוצדורה שלנו. המטרה היא להפוך את הניתוח לבטוח יותר על ידי ירידה במספר תאי שומן בכבד.

אחרי ניתוח להפסקת משקל, חשוב להימנע מדיאטות קשות. במהלך זמן זה, רופאינו ותזמיננו לעזור למטופלים שלנו עד שישיגו את משקלם האופטימלי. בסיום דף זה, תוכל להחליט אם לבצע ליפוסוקשן נגד ניתוח להפסקת משקל בגאורגיה.

מונחה של אישה שחורה מדגישה את יופיה של PDMBAXH

ההבחנה בין ניתוחי הפסקת משקל לבין ליפוסוקשן אז, במקום לדבר על יתרונות שליפוסוקשן נגד ניתוחי הפסקת משקל, בואו נסתכל על ההבחנה בין שניים.

  1. **ההבחנה החשובה ביותר בין ניתוחי הפסקת משקל וליפוסוקשן היא שליפוסוקשן מתאר ראשית ניתוח קוסמטי המושלם להסרת שומן ממקומות ספציפיים.

ניתוחי הפסקת משקל, מצד שני, הם לרוב ניתוחי איבוד משקל הנעשים בבטן. חולים המשתמשים מאוד בניתוחים אלה.

  1. **ליפוסוקשן משמש להסרת שומן מכמה מקומות ספציפיים בגוף, כאשר ניתוחי הפסקת משקל משמשים להסרת שומן מבטן וממעיים.

הוצאות בין ניתוחי הפסקת משקל לליפוסוקשן: ניתוחי הפסקת משקל יקרים יותר מליפוסוקשן מבחינת הוצאות. הוצאות על פעולות שונות, אף שונות בכמה דרכים. גם זה תלוי בטכניקות המשמשות, ובמקרה של ליפוסוקשן, המחיר משתנה על פי מספר האזורים שנטולים שם.


אנשים שעברו ניתוח ליפוסוקשן עשויים להחזיר את כל המשקל שהם מאבדים אם הם לא שומרים על אורח חיים בריא.

ניתוח בריאטרי, מצד שני, נחשב לאסטרטגיה קבועה להפסקת משקל, אך חובה על החולה לשמור על הגבלות ספציפיות לכל אורך חייו.

איזה מהם יותר טוב עבורי: ליפוסוקשן או ניתוח להפסקת משקל?

לשאלה זו יש תשובה ישירה. עליך לשאול את עצמך האם יש לך קושי להפסיק משקל או להיפטר משומן קשה באזורים מסוימים של הגוף.

להיות יותר מדויק, אם מדד המסת גוף שלך (BMI) פחות מ-30, אך יש לך שומן לא רצוי בגוף ורוצה לשפר את צורת הגוף שלך, ליפוסוקשן עשוי להיות אפשרות טובה עבורך.

אם BMI שלך עולה על 35 ואתה לא מצליח להפסיק משקל בין כמה שתתמודד עם תרגול אינטנסיבי או הזמנה לדיאטה, ניתוח להפסקת משקל עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר עבורך.

אם אתה חושב שאתה זקוק לצורב גוף לאחר ניתוח להפסקת המשקל, תוכל ליצור איתנו קשר לגבי ניתוחי פלסטיקה אחרי בריאטריה כמו הרמות זרוע, חתירות בטן והרמת חלק התחתון של הגוף.

חשוב להבין כי ליפוסוקשן אינו ניתוח להפסקת משקל. זהו ניתוח פלסטי מצוין לצורב גוף עבור אנשים עם BMI פחות מ-30 שמתקשים להפסיק משקל. ניתוח להפסקת משקל הוא הליך שמטרתו לסייע לאנשים להפסיק כמות גדולה של משקל וגם לטפל בחלק מהבעיות הבריאותיות שמתקשרות עם השמנת. כתוצאה מכך, ישנם מספר סוגים שונים של טיפולים עם מטרות שונות.

צור קשר איתנו כדי לקבל את הליפוסוקשן או ניתוח להפסקת המשקל שלך בג’ורג’יה במחירים הכי נוחים.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir