סיכונים של ניתוח העברת עברות: נזילת אנסטומוזיס

/

סקירת טיפול בשמנתות טיפול בשמנתות בייצור פרוצדרות ניתוח טיפול באבטחה אם אתם שמנים במיוחד ונתקלתם בקשיים בשפרה, ספקן רפואי יכול להמליץ על ניתוח הפחתת משקל. ניתוח הפחתת משקל נכון גם בשמוע המופעת כניתוח בריאטרי. זהו דרך יעילה להפסיד משקל ולהפחית את הסיכון לבעיות הקשורות במשקל. ביניהם אשמי דלקת לב, סוכרת, לחץ דם גבוה, שבץ, סכרת מאסתית וארתריטיס.

סוג אחד של ניתוח הפחתת משקל הוא העברת העברות. ככל שעם כל ניתוח אחר, ישנם סיכונים לקשות. הדלקות הפגיעה בניתוח כוללות דלקת, קריש דם ודימום פנימי. סיכון נוסף הוא אנסטומוזיס. זהו חיבור חדש שנוצר במעיים ובקיבה שלך במהלך ניתוח ההתעלה האנטומיה שלא יתירא וייקר. נזילות של נזילות וקיבולים בקיבה שהופכים לאחד מההולים הכי קשים אחרי ניתוח ההתעלה האנטומיה.

מבט כללי על העברת העברות העברת העברות היא ניתוח אחד נפוץ להפחתת משקל. במהלך ניתוח ההתעלה, גב הבטן משתנה לקרקע גסת גבירות קטנה. לולאה של קיבה קטנה מחותכת, וקצהו של קיבה כולה הולך לקרקע ומחובר לקיבה הגסה. החיבור הזה הוא אנסטומוזיס אחד. קצה הקיבה הקטנה הולך מחובר למעי הקטן, למטה יותר. זהו אנסטומוזיס נוסף.

מזון הוא מפנה לאזור מרוחק יותר מבערכת העיכול שלך. זה מתעלה את הקיבולים שלך. כי מזון יתמסר שלוח בדרך יכולת הלך נטייה שלא יספוג אכמה כמות גבולים. תרגישו שבע מהר יותר לאכילה.

ספקן כינוי ניתוח העברת עברות אם יש לך מדד הגוף (BMI) 40 או גבוה יותר או אם יש לך BMI 35 או גבוה יותר ביחד עם בעיות בריאות, מטרפונות חמורות. BMI של יותר מ 40 בדרך כלל אומר שאתה במידה לכל הפחית מאה ליבר.

תסמפטום של ניתוח ניתוח ניתוח ניתוח הוא שמרכים מ 1.5% ל 6% מהניתוחים, תלוי בסוג הניתוח. השפעת המכה ליכולת לפתח שלא של שלות נתקבל תוך שעות עקב ימים לסבב מ 3. יתרה לספקן של ניתוח אנסטומוזיס מכינה, פסיפנית בשרית מתמקם בעלון העברת העברות והקיבה הקטנה.

במעגל הטיפול בנזילה אנסטומוזיס הם ייקחו משוגה במימיים (IV). ייזוק לכל נזילה שנגרמה על ידי הנזילות, אנסטומוזיס או מחדש את הנזילות בנפגם שוב. איזור לבד אנדוסקופיה למקום כמות שנייה עקב של נוזל קיבה הנזילה את הניתוח הכולל גופה אוכל, את איזור כדאי התמקדות לאנסטומוזיס יסבוניסם פתיחת העברת העברות והעברת קיבה. סכנת פטריות הניתוח המצאה נוספית, כי מזון שניזלה אכמה שולך את החיך לפתוח.

אם אתם חשובים בעבור העברת העברות עבור שמנתות, בניית הפרוצודים בפני בקשות ומכסה פרוצודים נוגש עבור השימוש כונה נתפס העברת העברות. הערות לניתוח באופן כללי ולשמירה נעשה לארגן הניתוחים הקשר בזמן ביניהם טוב כאם וכמתנות לארועים מקובלים לאחורי המשק יתנסחון לחיים אימונים אחריהם כאפשר הרצל.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir