מרכזי השמנת יתר ג’ורג’יה

/

האם השמן הוא מצב של השמנה? גם כן וגם לא! אף שהשמנה ידועה לרבים כהשמנה בלבד, היא כוללת מאות מחלות שונות. אז מה זה אובזיטס? האם יש תרומה לאובזיטס? האם טיפול באובזיטס אפשרי ללא ניתוח?

מהו אובזיטס?
אובזיטס הוא מחלה שמשפיעה על רבים מארגנים חיוניים, בעיקר על הלב, יחד עם השמנה. להסבר יותר מדויק, אובזיטס הוא מצב בו גובה ומשקל גוף של אדם אינם פרופורציונליים. הכלילות זו נלמדת על ידי חישוב ה-MBI. יחד עם חישוב ה-MBI, הטבלה למטה מציגה לאילו טיפולים אתה ראוי ובאיזה שלב של השמנה אתה נמצא.

מחשבון MBI
משקל: 85 ק”ג
גובה: 158 ס”מ

נוסח: משקל ÷ גובה² = MBI
דוגמה: 85 ÷ 158² = 34

מהם טיפולי השמנה?
טיפול בהורמת מיני נדרש תוכנית ספציפית לכל מטופל. לפעמים זו אפשרית עם בוטוקס בבטן ודיאטה, ולפעמים יהיה נכון ניתוח קיבה לאחר טיפול בבלון בבטן. יש מידע מפורט נוסף על טיפולים בשאר תוכן שלנו. אבל, לתת תמצית קצרה, הטיפול בהורמת מיני כולל:

 • בלון בבטן: טיפול בהורמת מיני ללא ניתוח בפרקי זמן של 12 חודשים, 6 חודשים ובלון בטן חכם.
 • בוטוקס בבטן: טיפול זה מתאים למטופלים הצפויים להשיג מעט יותר מינון משקל ללא תופעות לוואי או כאב. זה אינו ניתוח כרורי.
 • ניתוח קיבה: ניתוח קיבה כולל את הפחתתו של הקיבה של המטופל. זהו טיפול רדיקלי ואי אפשר לחזור אחורה.
 • דיאטת מעבר: הוא כולל הפחתת המקבל של המטופל. זהו ניתוח כרורי וכולל טיפול במעי הגס. זה מתאים למטופלים עם מדד ה-MBI הגבוה יותר מאשר טיפול בקיבה.
 • ניתוח קיבה בדידים

למי מתאימים טיפולי השמנה?

קטגוריה ב-MBIאילו טיפולים אפשר לשקול?
תת-משקל (< 18.5)להשיג משקל עם תמיכת מומחה.
משקל תקין (18.5 – 24.9)לשמור על משקל הגוף.
יותר ממשקל (25.0 – 29.9)לבקש עזרה מדיטנאי מומחה.
מחלה I (30.0 – 34.9)לשקול טיפול בבלון בבטן או בוטוקס בבטן.
מחלה II (35.0 – 39.9)לשקול טיפול בניתוח קיבה.
מחלה III (≥ 40.0)לשקול טיפול בניתוח קיבה או בוטוקס בבטן.

אילו טיפולים זמינים במרכזי השמנה?
מרכזי השמנה בגאורגיה מציעים ניתוחים להפחתת משקל וטיפולים ברחבי העולם. אף שיש טיפולים כמו טיפול בפסטים בין המטופלים אלו, אנו מספקים רק את הטיפולים הבאים במרכזי השמנה בגאורגיה בהם אנו מספקים טיפול:

 • בוטוקס בבטן / בוטוקס בקיבה
 • בלון בבטן
 • בוטוקס בבטן
 • ניתוח קיבה בערים גאוגרפיות בגאורגיה
 • ניתוח קיבה בערים גאוגרפיות בגאורגיה

יתרונות לקבלת טיפול במרכזי השמנה בגאורגיה
עליך לדעת שאם תקבל טיפול במרכזי השמנה בגאורגיה, תרווד יתרונות רבים. משום שיש למרכזי השמנה בגאורגיה יתרונות רבים עקב מיקומם של גאורגיה. עם עלות המחיה הנמוכה של גאורגיה ושער החליפין הגבוה מאוד, יש לך את היתרונות הבאים:

 • עלויות טיפול זולות
 • כוח רכישה גבוה
 • יחסי הצלחה גבוהים בטיפול בשמנה
 • טיפול ללא רשימות המתנה
 • שירותי אירוח והעברה מתוכננים בקלות
 • באותו הזמן, גאורגיה היא מדינה שנפרדת על ידי התיירות בריאות תדירה, והמחלה הנפוצה ביותר היא אובזיטס. עם הגעתך נפוצה של אוכל מהיר, הביקוש לניתוחי אובזיטס עולה. המצב הזה גורם גם למחירים תחרותיים מאחר וזה יוצר תחרות בין מרכזי השמנה בגאורגיה.

מרכזי השמנה הטובים ביותר בגאורגיה
מרכזי השמנה בגאורגיה יכולים להיות עם יתרונות וסיכונים כמו בכל מדינה אחרת. אך יש נקודה שעליך לשים לב אליה וזה יהיה קל יותר לקבל טיפול במרכזי השמנה הטובים ביותר בגאורגיה מאשר במדינות אחרות. איך זה עובד? מרכזי השמנה בגאורגיה נבחרים בתדירות גבוהה בתיירות בריאות. במקרה זה, הניסיון של מרכזי השמנה בגאורגיה יעניק לך יתרון.


מרכזי השמנת בג’ורג’יה יכולים להיות עם יתרונות וסיכונים, כמו בכל מדינה אחרת. עם זאת, חשוב לשים לב שקלה לקבל טיפול במרכזי השמנת הטובים ביותר בג’ורג’יה עשוי להיות יותר נגיש בהשוואה למדינות אחרות. כיצד? מרכזי השמנת בג’ורג’יה נבחרים בדרך כלל בתחום התיירות בריאות. במקרה זה, הניסיון של מרכזי השמנת בג’ורג’יה נותן לך יתרון.

עם זאת, בכל מקרה, לא יהיה נכון לזהות מרכז יחיד בשם “מרכזי השמנת הטובים ביותר בג’ורג’יה”. זה כי ישנם מרכזי השמנת במספר רב של פרובינציות שונות בג’ורג’יה, ובמקרה זה, אחוזי ההצלחה של מרכזי השמנת ישתנו לפי הערים בהן הם ממוקמים. תוכל לקבל מידע מפורט על מרכזי השמנת בג’ורג’יה ומחירי הטיפול על ידי להמשיך לקרוא את תוכן שלנו.

מחירי טיפול בשמנת בג’ורג’יה

מחירי טיפול בשמנת בג’ורג’יה משתנים למדי. יש הבדילו בין סוגי הטיפול בשמנת הכרוכים ולא כרוך בכרוך, כמו גם רכישת אותם טיפולים במרכזי שומנת שונים ייביא להבדל במחיר. זה תלוי באיכות ההתקנים והחומרים המיוחדים המשמשים בכרוך כרוחב, כמו גם בכמה ידוע המרכז לטיפול בשמנת.

לדוגמה, בשני מרכזי שומנת שונים בג’ורג’יה המשתמשים באותם חומרים איכותיים לגזרה בפאס, ההבדל במחיר ייקבע על ידי כמה ידוע המרכז לטיפול בשמנת. במקרה זה, קבלת מידע מומחה אודות המחירים תקנה לך יתרון בכל רגע. ב- georgiansurgeries.com אנו מודעים שקבלת טיפול מחוץ למדינה שלך עשויה להיות מדאיגה. לכן, בזכות משימתנו, אנו מבטיחים לך לקבל את המחירים הטובים ביותר במרכזי השמנת הטובים ביותר.

מחירי טיפול בשמנת בבטומי

טיפולי השמנתמחיר התחלתי (€)
Gastric Sleeve1,800€
Gastric Bypass2,765€
Gastric Botox1,005€
Gastric Balloon1,440€

מחירי טיפול בשמנת בטביליסי

טיפולי השמנתמחיר התחלתי (€)
Gastric Sleeve1,980€
Gastric Bypass2,565€
Gastric Botox680€
Gastric Balloon1,485€

מחירי טיפול בשמנת בקוטאיסי

טיפולי השמנתמחיר התחלתי (€)
Gastric Sleeve2,130€
Gastric Bypass2,675€
Gastric Botox1,065€
Gastric Balloon1,830€

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir