מי יכול לקבל שתלים ביום?

/

מי יכול לקבל שתלים ביום אחד? לא כל המטופלים עומדים בתנאים הנדרשים כדי לקבל טיפול בשתלים באותו היום. ישנם דרישות מסוימות שעל האדם לעמוד בפני הטיפול הזה יכול להתקיים.

הרשימה למטה תראה האם אתה יכול לקבל שתל שיניים ביום אחד.

מועמד טוב:

בריאות כללית טובה גרון שלם לא מעשן או מוכן לוותר לפני שהתהליך מתחיל מועמד רע:

מחלת החניכיים היגיינה ובריאות פה רעים מחלה אוטואימונית מחלה כרונית ברוקסיזם שתלים שיניים ביום אחד לעומת שתלים מסורתיים שתלים שיניים מסורתיים דרושות בדרך כלל בין שלוש לשישה חודשים כדי להחלים לפני שניתן לשים את השיניים החדשות על השתל. זה אומר שהמטופלים עשויים להיות זמן קצת ללא שיניים לפני שהכתרים החדשים יכולים להישרם. גם אם זה לוקח זמן יותר זה לפעמים האופציה הטובה ביותר עבור המצב הספציפי שלך.

לפרוצדורת שתל שיניים ביום אחד איש קבלת טיפול מקבל השתלים שיניים לפני אפשרי במהלך ההתייעצות הליקוי חד יום לשתלים השניים דומה מאוד לשתלים מסורתיים. למעשה, הפרוצדורה נראית כך השתיים לכל אפשרויות האמורות לעיל, אך סוגי השתלים משתנים.

שתלים בלתי מרוצים הצליחו עם כמו ואחת שיניים; הזמן האם יש תנודה של השתלים השיניים לאחר הגדרת האם ניתן לצרף שיניים חדשות באותו היום. פרוצדורת השתלים שיניים ביום אחד נראית משהו כמו זה:

התייעצות: רופא השיניים שלך יצטרך לבדוק את מקום הפרקטיקה של הפניית החניכיים שלך, את שלמות גרון השלם שלך, ואת המיקום לכל שתל. אם החניכיים שלך מצריכות ניתוח כדי להזיז אותן מהדרך או העצם שלך רגיש או קטן מדי כדי להחזיק בשתל, אז ייתכן שנדרשים ניתוחים נוספים לפני שניתן יהיה להמשיך בפרוצדורת השתל. לא כל המטופלים מומלצים לשתלים באותו היום. ניתוח: רופא השתלים שלך או רופא הפולשן עשוי לתת לך תרופה לרפואה כדי להרגיע אותך במהלך הפרוצדורה ולאחר מכן יביא לך אנסתזיה כדי למנוע כאב במהלך פרוצדורת השתל. כל שיניים שדורשות הוצאה יוסרו ופה שלך ינקה היטב לפני ההמשך. הרופא יחפר חורים בעצם שבו שתל השתלים שיניים יושת. לאחר מכן ינקה שלך שוב והאזורים החותכים יתפלגו על ידי תפירה. התאמה: לאחר שהשתלים מונחים, יובנו האבות לשיניים חדשות. אם השתל של המטופל לא יציב, ייתכן שרופא השיניים ימליץ על השארת האבות בלתי מותפן כדי להחלים בלי לפגוע בעצם מתחתיו. רופא השיניים שלך יכול להמליץ על קיפול זמני שייתקן על האבות החדשים. אלו יוחלפו בחודשים ספורים במקום כיפולים קבועים. אחרי טיפול: לאחר שההתאמה הושלמה, המטופל עשוי לעזוב להחלים. בדרך כלל, שתלים באותו היום אומר שאחרי ניתוח השתלים המטופל יכול להמשיך בחייו עם שינויים מינימליים. תזונה והיגיינת פה הם השינויים החשובים ביותר לשקול. שתלים צריכים זמן להירפא כך שלנסות לגרור תפוח דבש שעתיים אחרי שהעצם שלך נופץ לא יגמר טוב. בדיקות סופיות: לאחר כשישה חודשים, המטופל יחזור כדי לבדוק אם השתל השיניים ביום אחד התאושש בצורה נכונה ואם השיניים כולם מתאימים יחד כהלכה. שאל לרופא שיניים: מי הם המועמדים הטובים ביותר לשתלים באותו היום? מהיר לא תמיד טוב, וזה כולל שתלים כמו כן. שתלים שיניים מסורתיים בדרך כלל נמשכים יותר משתלים באותו היום וצפיפות הפוסט-פרוצדורה לעיתים פעמים קל יותר להתמודד עם המטופלים.

שתלים באותו היום יש להם יתרונותיהם, אך. המטופל יצא מהמשרד ישר עם חיוך מלא והשתל מתפשט לעצם טוב יותר. הם עובדים הטוב ביותר באנשים שהבריאות הכללית שלהם די טובה וזה חשוב שמטופלים המתכננים את הפרוצדורה הם לא מעשנים או מוכנים לוותר לפני הניתוח.

אנשים עם בריאות פה רעה, מחלת החניכיים, ברוקסיזם, מחלה אוטואימונית או מחלה כרונית כללית אינם מועמדים טובים לשתלים באותו היום. אנשים שיש להם שיניים חסרות או קרות מחפץ לשחזר את בריאות הפה שלהם ולקבל חיוך טוב יותר כמה שיותר מהר, אך חשוב לדבר עם רופאך לגבי מה הפתרון הטוב ביותר לך.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir