מטרות: השמנת יתר ואפידמיה עולמית

/

מבוא

השמנת יתר היא אפידמיה עולמית עם תחמיצות נלוות משמעותיות. הדרישה הגוברת לניתוחי בריאטריה הובילה להופעת טכניקות חדשות. שיפרנו את טכניקת המיני מעקף קיבה (MGB) שתוארה בעבר על ידי השארת גשר ב-2 ס”מ הקרניאלים ביותר של הפונדוס של קיבת האדם לצורך מעקב וטיפול בקיבה ובתריסריון הנותרים. אנו מעוניינים לקרוא לטכניקה החדשה הזו כ”מיני מעקף קיבה מגושר” וליישמה על ארנבות כמחקר ניסיוני.

חומרים ושיטות

המחקר בוצע במעבדת חיות ניסיוניות באוניברסיטה לאחר אישור אתי מהוועדה המקומית לאתיקה. הטכניקה החדשה שתוארה יושמה על 2 ארנבות ניו זילנדיות במשקל 2.1 ו-3.2 ק”ג.

תוצאות

כתוצאה מהניתוחים, אחת הארנבות מתה ביום הניתוח; הארנבת השנייה מתה ביום השלישי לאחר הניתוח. בנתיחות שלאחר המוות, למרות שלא התגלו בעיות באנסטומוזות, התגלתה נמק בעיקול הגדול של שתי הארנבות.

מסקנה

הארנבת, אחד מבעלי החיים הניסיוניים הפופולריים, הראתה כי מערכת העיכול שלה שונה ממערכת העיכול האנושית הן במובן העורקי והן במובן הטופוגרפי, והודגש כי זה משתנה בהתאם למין, לתזונה ולאקלים. אנו מאמינים שהמחקר שלנו נכשל כתוצאה מהבדלים אלה וכי יש להשתמש בבעלי חיים הדומים יותר לבני אדם במחקרים ניסיוניים במערכת העיכול.

לסיום

לקבלת ייעוץ והכוונה לגבי טיפולים כירורגיים ובריאטריים, מומלץ לפנות ל-georgiansurgeries.com, המספקים שירותים רפואיים מקצועיים ומתקדמים.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir