מה עדיף: שאיבת שומן בלייזר או ואזר בג’ורג’יה?

/


האם תהיתם אי פעם על ההבחנות בין ליפוסוקציית VASER ובין ליפוסוקציית לייזר? האם אתם חושבים על הסרת שומן לא פולשנית או ליפוסוקצייה אך לא בטוחים לאיזה ניתוח להפנות? ישנם מגוון רחב של ניתוחים וטיפולים בשוק שמקבילים להסרת שומן וטוענים להסיר אותו לצמיתות. כשאתם מסוגלים לקבוע מה יעבוד ומה הוא מופקר, קשה לדעת לאיזה מהם להאמין.

שיטות הסרת השומן, דומות לאנשים, מגיעות בצורות וגדלים שונים. אנשים באים בצורות וגדלים שונים – והדבר הזה יפה. כך גם עם טכניקות הפחתת השומן. ישנם טיפולים ופרוצדורות לא פולשניים, לא מזיקים וכירורגיים היכולים למטרת שומן בכל דרך, וזה חשוב שחולקים על המטוף יש למטוף בחשבון את האפשרויות. לא כל החולים ירצו אותן דברים זהים מהטיפול שלהם, לכן חשוב לחקור ולפתור בין מגוון אפשרויות. להלן מדריך לאחת מהדיונים החמים ביותר שלנו: VASER Lipo נגד. ליפוסוקצייה בלייזר בגאורגיה.

מהו VASER liposuction וליפוסוקציית לייזר?

VASER liposuction היא טיפול המסיר תאי שומן מאזורים ספציפיים בגוף באמצעות אנרגיה אולטרסונית.

תהליך האמולסיפיקציה משמש ב-VASER liposuction כדי לסייע להסיר תאי שומן מהגוף. זה אומר שתאי השומן “מתוצפים” לפני שהם נמחקים מהגוף, וזה גורם לנזק מינימלי לרקמות הסמוכות.

VASER liposuction, כאשר משתמשים בה יחד עם רופא מקצועי, יכול לסייע לשפר את הגוף ואת הדמות העצמית על ידי הסרת שומן ממקומות שבהם קשה להתפשר עליהם דרך תרגול ותזונה.

בעוד ש-VASER liposuction בגאורגיה היא טיפול פולשני מינימלי, הוא יוצר תוצאות ניכרות. המונח “פולשני מינימלי” מתייחס לניתוחים שנעשים עם חתכים קטנים במקום חתכים גדולים. המשמעות היא שיהיה פגם קטן והסיכונים של הניתוח יהיו נמוכים יותר.

תאי השומן נשרפים ומתוצפים באמצעות אנרגיה חום מלייזרי עם סיבי אופטיקה כחולים במהלך ליפוסוקציית לייזר. לאחר שהשומן התוצם, הוא נשאב מהגוף.

אילו תהליכים מעורבים בפרוצדור של VASER liposuction?

בפרט, ישנם כמה שלבים שצריך לבצע כדי להכין את הקורות רוח לטיפול. השלב הראשון הוא לחטא למניע זיהומים. לאחר מכן, האדם מקבל אפקט מוזרם מקומי מכיוון למניע הכאב. לבסוף, הרופא מתחיל להשתמש במכשיר VASER כדי לשבור את השומן. סשן של VASER liposuction יכול להימשך בכל היקף של שעה וחצי עד שעתיים וחצי, תלוי באופן התגובה של הגוף וכמה שומן יוסר.

תמונה: גוף של אישה בהלבשה פנימית עם סימנים רפואיים לניתוח פלסטי

VASER לעומת לייזר – ההבחנה והשוואה בגאורגיה

מהם שלבי לייזר ליפוסוקצייה?

האדם צריך לקבל מראש אפקט מוזרם, לאחר מכן הרופא יניח מכשיר לייזר על האזור שאסף שומן. הלייזר יתחיל לשבור את השומן ולהפוך אותו לנוזלים, כך שהשומן יונע מהגוף. לייפוסוקציית לייזר בגאורגיה לוקחת כשעה, לאחר מכן החולה יכול לעזוב את הבית החולים, אך עליו לנוח למשך שני ימים כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מה עושה ליפוסוקציית VASER שונה מלייזר ליפוסוקצייה קונבנציונלית?

לייפוסוקציית לייזר קונבנציונלית בגאורגיה משתמשת בקרינת חום מרוכזת מאוד להורגת תאי שומן בגוף, וזהו ההבחנה המרכזית בין שתי הפרוצדורות.

רק קצה של חיפוי לייזר יוצר אנרגיה תרמית, וזה מפיק כמות גבוהה של חום. מכיוון שהלייזר מרוכז על מקום יחיד, יש סיכון גדול של כוויים לרוחב של רקמות החשובות הסובלות מהחום הכבד.

VASER liposuction, מצד שני, מפיץ אנרגיה באופן שווה. זה אומר שבמקום להיות לייזר עם קצה בעל יכולת חום גבוהה, האנרגיה פוזרת באופן שווה בכל החיפוי. כתוצאה מכך, ה-VASER יכול להוליך לנוזליות של תאי השומן יותר אפקטיבית מאשר לייזר, וזה מאפשר לרופא להסיר יותר תאי שומן מאשר בלייזר ליפוסוקצייה.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir