מה יקרה אם שרוול הקיבה לא יעבוד?

/


ניתוח “Vertical Tube Surgery”, שם נוסף לניתוח הקיסר כולנו יודעים שניתוח קיסר הוא דרך בטוחה ומוצלחת להוריד משקל, וניתוח הקיסר הוא אחד מהשיטות הפופולריות ביותר מאחר שכולל הסרת 60 עד 80 אחוזים מהמעין. ניהול השמנה הקיצונית. למרות ששיטה זו עוזרת להגביל כמה אוכל המטופל יכול לאכול, החלק הנותר של המעין ייקח את הצורה של כותנה, מה שמקביל לשמו. רבים ממשקלים החמורים קיבלו את ההחלטה לעבור על ניתוח זה בזמן האחרון מאחר שניסו מגוון תזונות ללא תוצאות ארוכות טווח.

מה יקרה אם ניתוח הקיסר אינו עובד? ניתוח הקיסר אינו תרופה לשמנת ולא פתרון מהיר. תהליך זה דורש נחישות והתמדה וכמובן אינו ה”דרך הקלה” להורדת משקל. יכול להיות קשה לכמה מטופלים לשנות את דפוסי התזונה וסגנון החיים שלהם. בנוסף, הטופל צריך להסתגל לרמה גבוהה יותר של פעילות פיזית ואפשרויות אכילה בריאותיות יותר מאשר אלו שרוב האנשים משתמשים בהם. גם עם ניתוח מוצלח, לעיתים נדירות יש כשלים בניתוח הקיסר. אם זהו המקרה, יש לחקור למה זה קורה ולבחון האם ניתן לפתור זאת עם תזונה או ניתוח שני.

הודעת משקל לאחר ניתוח הקיסר לא כולם מצליחים להשיג את ההצלחה שהם יכולים וצריך להיות להם לאחר ניתוח, ויש אנשים שהוצלחו בהתחלה לפני שחזרו למצבם הישן. הסיבה לכך היא כיוונים הקשורים לניתוח אשר יכולים ליצור לחץ על מספר טופלים. הם מגיעים לקרקע בה יתחילו הקילוגרמים והמשקל לחזור שוב. אלו הטופלים לרוב מוותרים או עוצרים משום שאינם מצליחים להצליח בפני עצמם, ולכן הם יוצאים וטוענים “הניתוח שלי לא עבד”… זה לחלוטין לא נכון, אף על פי שניתן לתקן זאת בדרך כלל אם זוהתה בזמן.

מתי אני צריך לשקול חידוש ניתוח הקיסר? ישנם מספר גורמים שיכולים לתרום לכך שטופלים מסוימים יכשלו או יחזרו להוסיף משקל כמה שנים לאחר ניתוח הקיסר,

אך האמת היא שהצלחת ניתוח להוריד משקל תלויה ביכולתו של הטופל להצליח להסתגל להנחיות הלייפסטייל והתזונה המסוימות. אנשים דקים לרוב דקים בגלל ההרגלים שלהם, בעוד שאנשים כמוניים עשויים להיות משום טעמים דומים.

גידול משקל שנים לאחר ניתוח הקיסר הוא לעיתים קרובות תוצאה של שינויים אישיים, בחירות רעות, ורוב הטופלים, כאשר נשאלים, יגידו שהם יודעים בעומק מהם עושים שגורמים להם להוסיף משקל חזרה. אם כך המצב, בדרך כלל אין צורך בניתוח חידוש אלא אם הטופל אינו מורחב בשק ומזיק לתקרות. לטופלים אלו, עיקול באמת חדש עשוי להיות מספיק וכדאי לנסות את זה לפני ניתוח חידוש. יש להתחיל עם איפון השק ולאחר מכן לחזור לאכילה נכונה. אם לא נעזור אחרי זה, כדאי לשקול את הניתוח חידוש.

גידול משקל לאחר ניתוח הקיסר יכול להיות תוצאה של שינויים אישיים, בחירות רעות, ורוב הטופלים, כאשר נשאלים, יגידו שהם יודעים בעומק מהם עושים שגורמים להם להוסיף משקל חזרה. אם כך המצב, בדרך כלל אין צורך בניתוח חידוש אלא אם הטופל אינו מורחב בשק ומזיק לתקרות. לטופלים אלו, עיקול באמת חדש עשוי להיות מספיק וכדאי לנסות את זה לפני ניתוח חידוש. יש להתחיל עם איפון השק ולאחר מכן לחזור לאכילה נכונה. אם לא נעזור אחרי זה, כדאי לשקול את הניתוח חידוש.

איך להחליט על חידוש ניתוח הקיסר? ככל שחשוב לוודא שהרופא המקורי השאיר את המעין בגודל הנכון מההתחלה ושהניתוח הראשוני נעשה לפי התוכנית, לפני ביצוע ניתוח חידוש בריאטרי. ניתוח מהיר יכול לגרום לכך שהמעין של הטופל יהיה יותר גדול ממה שצריך, מאחר שהרופא מתעסק עם מספר טופלים. זה עשוי להוביל לניתוח שכולו. כדי לתקן את הטעויות שנעשו בניתוח הראשון במקרים כאלה, נדרש חידוש בריאטרי. לפני שמתחילים לראות את גודל השק או המעין, כדאי לוודא שהטופל מצליח להצליח לאחר הניתוח. אם הטופל מסוגל לאכול יותר מדי,

זה יכול להיות סימן שהמעין נותר גדול מדי על ידי הניתוח המקורי וצריך לתקן את זה בניתוח חידוש.

איך מבצעים חידוש ניתוח הקיסר? הרופא נכנס לחורי הגוף ובודק מה עשה הרופא הקודם. לרוב ניתן לראות האם הרופא עזר לטופל עם השק או המעין בצורה נכונה, או האם הוא היה לא סבלן ולא מודד את השק בצורה נכונה מההתחלה. לפעמים הרופאים ממהרים ואינם נותנים לעצמם את הזמן למדוד את המעין בצורה נכונה, משאירים את החלק התחתון של המעין קצת גדול, ולכן טעות קטנה יכולה לאפשר לטופל לאכול יותר מיד, ועם הזמן זה יוריד את הכיסוי עוד יותר. בניתוח חידוש של ניתוח הקיסר, ניתן לקטן את המעין של הטופל או להמיר לניתוח קיסרי שני.

מה קורה במהלך חידוש ניתוח הקיסר? המעין נחלק לשק קטן יותר שפורץ מזון וחלק תחתון גדול יותר שנעקף במהלך ניתוח קיסרי שני. השק מתחבר למעי הדק והוא מתקטן, וההורמונים ששולטים בחוסן ישתנו גם. לאנשים עם בעיה של גרד שיעור המתקפות, המעבר לניתוח קיסרי יכול להיות יעיל ביותר.

מסת ההפעלה של המיני ביפאס יש לו יחס נמוך של בעיות ופחות אתגרים טכניים מהביפאס. דומה לביפאס, הפרוצדורה לזיהוי זו ניתנת להוזלת משקל ומספיקה במינימום קירות ניבים מהמעיין וקירות הניב הסידרלי. זה מגביר את הגמישות בפרוצדורה ומפחית את הסיכונים הטכניים. אני ממליץ לשאול את הרופא הניתוחי שלך על טכניקות החידוש האפשריות ועל ההתאמה הטובה ביותר למקרך הספציפי.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir