כל מה שאתה צריך לדעת על מיני מעקף קיבה

/

  1. תוצאות כפולות של מעקף קיבה מסורתי המעקף הקיבה המינימלי (MGB), הנחשב לאלטרנטיבה המודרנית והפשוטה למעקף הקיבה המסורתי, מביא לתוצאות דומות לתהליך המסורתי, אך בצורה פשוטה ומורכבת פחות. האיש שמאחורי הקונספט הכירורגי החדשני הזה, ד”ר רוברט רוטלידג’, ביצע את ניתוח המעקף הקיבה המינימלי הראשון בשנת 1997.
  2. מעקף קיבה מינימלי הוא מאוד מוצלח לפי קליבלנד קליניק, שיעורי ההצלחה של הניתוח הזה הם כ-85% חמש שנים לאחר הניתוח. זאת אומרת שאנשים מאבדים כמות משמעותית של משקל ושומרים עליו!
  3. זה לא מסוכן כמו שחשבתם הסיכונים הכרוכים בהליך המינימלי הזה בדרך כלל מחושבים לעומת הסיכונים הבריאותיים של השמנת יתר. נשיאת משקל יתר יכולה להכניס אתכם לאזור הסכנה של מחלות רבות, כולל סוכרת סוג II, מחלות לב, שבץ וסוגי סרטן מסוימים.
  4. מתבצע כהליך בשני חלקים ה-MGB הוא הליך בשני חלקים שמתבצע קודם כל על ידי הפחתת גודל הקיבה שלכם ולאחר מכן על ידי הגבלת ספיגת המזון שאתם אוכלים, על ידי מעקף של חלק מהמעיים שלכם. זה עוזר לכם להרגיש מלאים מהר יותר והספיגה של המזון והקלוריות מופחתת.
  5. משפר את הבריאות באופן משמעותי היתרונות הבריאותיים של ניתוח MGB הם נרחבים. הוכח כי הוא עוזר לפתור או לשפר מצבים בריאותיים רבים הקשורים למשקל, כגון סוכרת, כולסטרול גבוה בדם, לחץ דם גבוה, דיכאון ועוד.
  6. צלקת פחות בולטת הניתוח המינימלי מבוצע בצורה לפרוסקופית, מה שמביא לצלקות קטנות יותר, פחות כאבים, שהות קצרה יותר בבית החולים, התאוששות מהירה יותר וסיכון מופחת לזיהום.
  7. זכאות אם יש לכם BMI של 35 ומעלה עם בעיות רפואיות הקשורות להשמנת יתר, אז הניתוח עשוי להיות הפתרון הנכון עבורכם. אם אינכם שותים אלכוהול בכמות מופרזת ואין לכם תלות בסמים לא חוקיים, יתכן שגם אתם זכאים.
  8. ניתן למימון ה-MGB לא חייב להיות נטל כלכלי גדול. מרכז הירידה במשקל SmartShape™ יכול לחבר אתכם עם חברות המימון הרפואי המובילות בקנדה, שיכולות לחלק את עלות ההליך שלכם לתוכניות תשלום נוחות ובמחיר סביר.
  9. זו מסע רגשי לא לחלשים בלב, כל סוג של ניתוח בריאטרי יכול להיות מתיש מבחינה רגשית. כדי לעזור למטופלים להצליח, מרכז הירידה במשקל SmartShape™ יצר מערכת תמיכה מיוחדת למעקב וניתוח ההתקדמות האישית שלכם כדי להבטיח שתגיעו למטרות שלכם.
  10. עוזר לכם לישון טוב יותר השמנת יתר קשורה באופן ישיר לדום נשימה בשינה ולתנאים אחרים הקשורים להפרעות נשימה בשינה. הוכח כי ניתוח MGB משפר באופן משמעותי או אפילו פותר דום נשימה בשינה ומאפשר שינה נינוחה.

Post Tags:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir