הכל על בלון קיבה טורקיה

,

/

הכל על בלון קיבה טורקיה

היא חברת בריאות מישראל המתמחה בטיפול בבלון קיבה בתחום תיירות הבריאות. ניתוחים גיאורגיים פועלת במרפאות בישראל ובבתי חולים בינלאומיים.

טיפול בבלון קיבה הוא שיטה בשימוש תדיר בטיפול בהשמנת יתר. בשיטה זו מניחים בלון בקיבה ומקטינים את נפח הקיבה כך שהאדם מתחיל לאכול פחות ולהרגיש שובע מהר יותר. בדרך זו מושגת ירידה במשקל וניתן להפחית בעיות בריאותיות אחרות הקשורות להשמנה.

ניתוחים גיאורגייםעובדת עם צוות המתמחה בטיפול בבלוני קיבה ומתחדשת כל העת על מנת לספק את השירות הטוב ביותר למטופליה. המרפאות שלהם בישראל מצוידות בציוד חדיש ומתקדם ופועלות בהתאם לתקנים בינלאומיים.

ניתוחים גיאורגיים , בנוסף למתן שירותים מקצועיים למטופליה, פועלת גם בתחום תיירות הבריאות. הוא גם מארגן סיורים בקבוצות בטורקיה לטיפול בבלון קיבה. בדרך זו היא מאפשרת לטפל בחולים ברחבי העולם ביתר קלות ובעלויות משתלמות.

מהו בלון קיבה וכיצד מיישמים אותו?

בלון קיבה הוא שיטת טיפול המשמשת לירידה במשקל. בשיטה זו מניחים בלון מסיליקון בקיבה ומקטינים את נפח הקיבה כך שהאדם מתחיל לאכול פחות ולהרגיש שובע מהר יותר. בדרך זו מושגת ירידה במשקל וניתן להפחית בעיות בריאותיות אחרות הקשורות להשמנה.

טיפול בבלון קיבה מתבצע בהליך אנדוסקופי. אנדוסקופיה היא הליך רפואי המשמש להסתכלות על הקיבה באמצעות מכשיר מיוחד. יישום בלון קיבה מבוצע בדרך כלל כפרוצדורה של יום אחד או מספר שעות בבית החולים.

במהלך ההליך, המטופל מקבל הרדמה כללית. לאחר מכן, מחדירים לקיבה בלון עשוי סיליקון באמצעות מכשיר אנדוסקופי. את הבלון מנפחים מהפה אל הקיבה דרך צינור דק הנקרא קטטר. לאחר הגעה לקיבה ממלאים את הבלון במים או באוויר ומתקבעים בקיבה. הבלון בדרך כלל נשאר בקיבה בין 6 ל-12 חודשים, ובמהלכם מומלצים תוכניות דיאטה ופעילות גופנית. החדרה והוצאה של הבלון לקיבה נעשות בהליך אנדוסקופי.

טיפול בבלוני קיבה יכול להיחשב כאופציה להשמנה. עם זאת, שיטה זו כרוכה בכמה סיכונים כמו גם ירידה במשקל. סיכונים אלו יכולים לכלול בחילות, הקאות, הפרעות עיכול, כאבי בטן וסיבוכים כגון דקירה של הבלון. לכן, מומלץ שמטופלים עליהם תיושם שיטה זו ישוחחו תחילה עם הרופא שלהם ויודעו לגבי הסיכונים והיתרונות.

כמה זמן נמשך ניתוח בלון קיבה והאם נדרשת הרדמה כללית?

מריחת בלון קיבה מתבצעת בהליך אנדוסקופי ונמשכת לרוב 20-30 דקות. עם זאת, משך ההליך עשוי להשתנות בהתאם לסוג הבלון ולמצב המטופל. יישום בלון קיבה מבוצע בדרך כלל כפרוצדורה של יום אחד או מספר שעות בבית החולים. במהלך ההליך, המטופל מקבל הרדמה כללית. לכן, מובטח שהמטופל ירדם ואינו חש כאב במהלך ההליך. לאחר ההליך, ייתכן שהמטופל יצטרך להישאר בהשגחה למשך מספר שעות כדי להתאושש ולהיבדק. עם זאת, בדרך כלל ניתן לשחרר אותם באותו היום.

יישום בלון קיבה נחשב בדרך כלל לשיטה פחות פולשנית בהשוואה לניתוחי מעקף קיבה או שרוול קיבה. עם זאת, כמו כל הליך רפואי, יישום בלון קיבה עשוי להיות כרוך בכמה סיכונים. לכן, מומלץ שמטופלים עליהם תיושם שיטה זו ישוחחו תחילה עם הרופא שלהם ויודעו לגבי הסיכונים והיתרונות.

מהן ההשפעות של בלון קיבה וכמה ירידה במשקל?

בלון קיבה הוא שיטה המשמשת לקידום ירידה במשקל על ידי הפחתת נפח הקיבה והגברת תחושת השובע. ההשפעות של מריחת בלון-קיבה עשויות להשתנות מאדם לאדם ובהתאם לסוג הבלון. עם יישום בלון קיבה, ירידה מהירה במשקל מתרחשת בדרך כלל בשלושת החודשים הראשונים. לאחר מכן קצב הירידה במשקל מאט וממשיך עם יישום נכון של תוכנית הדיאטה והפעילות הגופנית.

השפעות אחרות של בלון הקיבה כוללות:

אכילת פחות מזון והרגשת שובע מהר יותר על ידי הפחתת נפח הקיבה

על ידי שיפור בקרת התיאבון, אכילה פחותה והימנעות מחטיפים תכופים

על ידי הגברת חילוף החומרים, שריפת יותר קלוריות וירידה מהירה יותר במשקל

בממוצע, החולים חווים ירידה במשקל של בין 10% ל-15%, בהתאם למשקל ההתחלתי שלהם, עם מריחת בלון-קיבה. עם זאת, חשוב מאוד לעמוד בתוכנית הדיאטה והפעילות הגופנית בתהליך זה. ההשפעות של בלון קיבה עשויות להיות זמניות. הבלון בדרך כלל נשאר בקיבה בין 6 ל-12 חודשים ומוסר מהקיבה בתום תקופה זו. עם זאת, מומלץ למטופלים לבצע שינויים בתזונה ובאורח החיים לאורך כל משך הבלון, ושינויים אלו הכרחיים לירידה קבועה במשקל.

כמה זמן לוקח טיפול בבלון קיבה ואיזה תזונה ותרגילים הוא נתמך?

טיפול בבלון קיבה אורך בדרך כלל כ-20-30 דקות, וההליך בדרך כלל מאפשר שחרור מבית החולים עוד באותו היום. ההליך מבוצע בדרך כלל כשהמטופל ער, וניתן להשתמש בהרדמה מקומית והרגעה קלה. טיפול בבלוני קיבה משמש יחד עם דיאטה ופעילות גופנית. מטרת בלון הקיבה היא לגרום לך להרגיש שובע מהר יותר על ידי אכילת מנות קטנות יותר, אך גם דיאטה ופעילות גופנית יעזרו לך לרדת במשקל. לכן, מומלץ לתמוך בו בתכנית מיוחדת שהוכנה על ידי דיאטנית ומומחה לפעילות גופנית.

דיאטה חשובה מאוד כדי להגביר את הצלחת הבלון. מטרת הבלון היא לגרום לך להרגיש שובע מהר יותר על ידי אכילת מנות קטנות יותר, ולכן מומלצת תזונה הכוללת מזונות עתירי חלבון במיוחד. דיאטות עתירות חלבון מספקות שובע טוב יותר מאשר דיאטות אחרות עם פחות פחמימות ושומנים.

פעילות גופנית חשובה גם לירידה במשקל ולבריאות הכללית. לאחר מריחת בלון הקיבה, הרופאים ממליצים בדרך כלל על לפחות 30 דקות של פעילות גופנית קלה בשבוע כגון הליכה, רכיבה על אופניים או שחייה. בנוסף, ניתן לעשות תרגילי התנגדות כמו הרמת משקולות, יוגה או פילאטיס.

טיפול בבלון-קיבה, הנתמך על ידי תזונה ופעילות גופנית, נחשב לטיפול מוצלח להרזיה. עם זאת, שינויים בתזונה ובאורח החיים חיוניים להצלחת הטיפול ושינויים קבועים באורח החיים עשויים להיות נחוצים לתוצאות ארוכות טווח.

כמה הם המחירים של בלון קיבה בטורקיה?

מחירי טיפול בלון-קיבה עשויים להשתנות בהתאם למרכזי בריאות ומרפאות בטורקיה. מחיר טיפול בלון קיבה משתנה בהתאם לסוג הבלון בו נעשה שימוש, משך הטיפול, מצבו הבריאותי של המטופל ומוסד הבריאות בו יבוצע הטיפול.

המחיר של טיפול בבלון קיבה בטורקיה מתחיל בדרך כלל מ-1000 פאונד בממוצע. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למיקום המרפאה, ניסיון הרופא וצרכי ​​המטופל. מרפאות מסוימות עשויות להציע תוכניות תשלום או אפשרויות תשלומים.

אתה יכול ליהנות מההטבות על ידי יצירת קשר.

100% התחייבות למחיר הטוב ביותר .

לא תיתקלו בתשלומים נסתרים .

הסעה חינם לשדה התעופה, למלון או לבית חולים .

לינה כלולה במחירי החבילה .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir