בית חולים אמריקאי טביליסי

/

הבית חולים האמריקאי בטביליסי הוקם בתמיכת קרן הפיתוח הבינלאומית של ארצות הברית (DFC) ובהתאם לאינטרסים הלאומיים של גאורגיה. הפרויקט הוא תוצאה של השקעה ישירה זרה של 50 מיליון דולר בהסכם בין ארצות הברית וגאורגיה. בעלי הזכויות בפרויקט הם משרד הכלכלה ופיתוח בר-קיימא של גאורגיה, סוכנות הפיתוח הבינלאומית של ארצות הברית, יחד עם מספר מוסדות רפואיים מעוניינים במחקר רפואי ומדעי. לפי ההסכם שנחתם בין 2011 ל-2015, ממשלת גאורגיה מכרה נכסים שבבעלות המדינה (מוסדות רפואיים לשעבר) השוכנים ברחוב אוזנדזה 58 / צ’קהיידזה 17, במרכז טביליסי. פעולה זו ביטאה רצון ועניין מטעם גאורגיה להקים בה בית חולים בינלאומי חדש ותקני, היה יהיה מוביל באזור הקווקז. אחת מהתנאים להסכם היא שהמדינה הגאורגית תשקיע לפחות 18 מיליון דולר אמריקאי. בית החולים האמריקאי בטביליסי כולל 183 מיטות, עם שטח כולל של 25,000 מ”ר, המספק שירותים לפי תקנים בינלאומיים. הבית חולים פועל על דגם מודרני שקונץ על טיפול רפואי איכותי ומתמקד במטופל. זה משקף באופן אמיתי את שאפתם של בית החולים להקים סימן מסחרי חדש במפת שירותי הבריאות הגאורגיים. יזכה גאורגיה לבית חולים מדורג ברמה גלובלית, המוסמך באופן מלא על ידי הוועדה הבינלאומית המשותפת. אודות הסמכה של הוועדה הבינלאומית המשותפת. הוועדה הבינלאומית המשותפת היא ארגון עצמאי ולא למטרות רווח שמעריך ארגונים רפואיים ברחבי העולם ומעניק סמכות לתקנים גבוהים. הסמכת הוועדה הבינלאומית המשותפת מוכרת כמובילה גלובלית באיכות הרפואה ובבטיחות המטופל. מרכזי המצויינות. אחת מהרעיונות הרפואיים המשמעותיים והכוחניים של בית החולים האמריקאי הוא מרכזי המצויינות. אלה הם מרכזים מתמחים המתרכזים בבריאות ובחיים של כל אדם. המרכזים מובילים על ידי מקצוענים ברמה גבוהה בתחום הרפואה הגאורגית, ובהשתתפותם, בית החולים שותף למוסדות אקדמאיים גאורגים, טורקים ואמריקאים. מחלות לב, כלי דם וריאות; מדעי הגוף וגרון; כירורגיה מתקדמת ושדרוג מינימלי; מרכז אורתופדי; מרכז חירום. משימה וחזון המשימה שלנו היא להוביל בחדשנות, לספק טיפול ברוב המקורות, להקנות בראיון המקורות ולהציע טיפול ברוב המקורות של בריאות הבריאות, המציינת תקנים בינלאומיים. החזון שלנו לעתיד הוא להניע את התפתחות הבריאות בגאורגיה להפוך לספק הבריאות המהימן ביותר, שמבטיח את הבריאות והרווחה לכל הקופות הטיפול נפלא והידע. ערכים שלנו ממוקדות על המטופל; ביטחון המטופל; איכות; מקצועיות ועבודת צוות; ידע וחינוך; כבוד וחמלה; תקנים אתיים; מנהיגות וניהול; חדשנות; להעניש הוא.

בית חולים אמריקאי טביליסי

services-

בית חולים אמריקאי טביליסי

אלרגולוגיה אריתמולוגיה מרכז ארטריטיס כירורגיה בריאטרית טיפול בריאות השד כירורגיה לב קרדיולוגיה בדיקת בריאות מתקדמת דרמטולוגיה חירום כירורגיה אנדוקרינולוגית כירורגיה אנדוקרינולוגית אוזניית נפילה וגרון אפילפסיה ופערי שינה רפואה כללית גסטרואנטרולוגיה כירורגיה כללית גניקולוגיה זיהומים ואימונולוגיה טיפול נמרץ רפואה פנימית רדיולוגיה אינטרוונציונלית מעבדה כירורגיה מקסילופציאלית אונקולוגיה רפואית נוירולוגיה כירורגיה ניוורולוגית אורתופדיה / טראומטולוגיה קרדיולוגיה פדיאטרית חירום פדיאטרי אנדוקרינולוגיה פדיאטרית נוירולוגיה פדיאטרית אורתופדיה פדיאטרית פדיאטריה כירורגיה פלסטית פרוקטולוגיה פסיכיאטריה פסיכולוגיה פולמונולוגיה רדיולוגיה תקלומים נשיים כירורגיה אונקולוגית כירורגיה תורסתית כירורגיה שדרוגית כירורגיה דחוסה אורולוגיה כירורגיה וכירורגיה אנדובסקולרית

שאלות נשאלות לעיתים קרובות לפני טיפול בריאטרי:

באיזו גיל נחשב השמןות למחלה? השמןות והמשקל העודף הם הנפץ הכרוני הכי נפוץ בילדים, בני נוער ובמבוגרים. לאחרונה, פשרתם פשוטה של המצב בכל העולם התרחשה במידה כזו שהיא קשה להאמין. לפי נתוני ארגון הבריאות העולמי מ-2013, 42 מיליון ילדים בגילאי 0-5 בעולם סובלים ממשקל נוסף, ונצפה שהמספר יגדל ל-70 מיליון עד לשנת 2025. לגברים ולנשים כאחד, כ-1.7 מיליארד איש בעולם סובלים מהשמןות ומספר זה גדל בקצב מהיר.

כיצד נמדדת השמןות יתר? מדד מסת הגוף הוא קובע של השמןות וחולים עם מחלה קשה של השמןות. המדד נחשב לפי הנוסח – משקל מחולק בגובה בריבוע ומציין את המשקל שצריך להתפזר על 1 ס”מ מרביע הגוף.

מהו שיעור השמןות בעולם ובגאורגיה – איזה מקום גאורגיה תופסת ברשימה זו? אין ספק שהשמןות היא פנדמיה עולמית. הנושא דומה באופן שווה גם בגאורגיה.

מהם הסיבות העיקריות להשמןות? החמירות במצב השמןות ומשקל עודף ישירות קשורה לתפרצות בתזונה גרועה, פעילות פיזית לא מספיקה והטפיון הגנטי.

האם השמןות מלווה במחלות פתולוגיות? מהן המחלות המשותפות ביותר? השמןות והמשקל העודף בילדים ובמבוגרים הם מחלה רצינית וקשה ומקושרים לכמה סיכונים לבריאות, כמו סוכרת, מחלות לב, נזק לכבד, תסמול ועצבים של השלד, הפרעות שינה, אסתמה, בעיות בפוריות ובעיות פסיכוסוציאליות.

ידוע שהשמןות היא מחלה מורכבת. האם מצב נפשי-רגשי משפיע על קבלת משקל, במקרה זה? ניתן לטעון ללא ספק כי מצב רוח נפשי-רגשי קשור ישירות לקבלת משקל.

מהו ניתוח השמןות ואילו התערוכנים הנכנסים בו? ניתוח השמןות הוא אחת מהכיוונים העיקריים של הטיפול הניתוחי של השמןות דרך חוליות (שמןות קיצוני). המטרה היא לשפר את איכות חייהם של בני אדם ואת המצב הכללי של בריאותם. התערוכנים כוללים ניתוחים טיפוליים מסוג הגברת השפעה והתגובה, כמו ניתוח קיטור אנכי (ריסקציה אנכית) וניתוחים להפצת מזונך.

העובדה היא שבית החולים האמריקאית בטביליסי מאובזרת כולה בציוד רפורמך, אשר מאפשר לבצע ניתוחים במינימום נזק, ולכן לחסוך למטופלים זמן, שהוא הדבר החשוב ביותר היום. אילו ציוד אתה משתמש בו במהלך ניתוחים בריאטריים? סיגניה – מכונת תפירה בדור האחרון, הכוללת בינה מלאכותית והיא המדויקת ביותר וטכנולוגיית התפירה המתקדמת ביותר, מה שאומר שאין כמעט אפשרות להתרחשות של קומפליקציות 3D OPERATION – מכשיר בדור האחרון של חברת “אולימפוס” עם ציוד לתמונה ב3D, המאפשר לספק תמונה באיכות הגבוהה ביותר במהלך הניתוח OPIOID FREE ANESTHESIA – הפעלה מוקדמת היא חיונית למניעת טרומבואמבוליזם לאחר ניתוח על כל חולה המושמן, ומאפשרת ניתוח כשאין צורך באופיואידים. תשובה: האם יש לך מכוניות אחרות נמצאות לעמוד בפרולל בקווקז? אז אפשר לדבר על היתרונות, לפני כן AHT איננו אלטרנטיבה!!!

מה אתה ממליץ למטופלים? אני ממליץ לכל מטופל מושמן לטפל בעניין תיקון המשקל בהקדם האפשרי, מאחר ומדובר בצעד שיקבע את המחר שלהם!

הם הגיעו למקום שבו ייגנו את זכותם היסודית לבריאות! !!!

Post Tags:

“בית חולים אמריקאי טביליסי” için 2 yanıt

  1. lior avatarı
    lior

    אני רוצה עוד ידע…יש אני יכול להזמין

  2. david avatarı
    david

    אתה יכול לעזור לי אני רוצה מתרגם ישראלי.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir